İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir ev aldınız fakat inşaat sonrası temizlik yapılmamıştır. İnşaat temizliği zor ve sizin yapabileceğiniz bir iş değil.

Marin Hemen Ara

inşaat sonrası temizlik

Mersin’de inşaat sonrası temizlik işinde en iyi hizmeti biz size verebiliriz. Marin temizlik şirketi olarak yeni evinizin her detayı temiz yapar. İnşaat temizliği için tüm kimyasallar ve ekipmanlarımız mevcut.

Mutfak Temizliği

Evinizin inşaatı bittiğinde temizliği en zor olan bölge mutfak temizliği. İnşaattan sonra mutfakta birçok temizlenmesi gereken alan var. Örnek olarak dolapların yüzeyleri ve iç kısımları dolap altları ve zemin temizliği gerekli olur.

Biz Mersin’de Marin temizlik şirketi olarak inşaat sonrası mutfak temizliğinde köşe bucak ve tüm dolap iç ve dışlarını en iyi şekilde temizler.

Banyo Temizliği

İnşaat bittikten sonra evinizin banyo temizliği çok fazla yorucu olur. Çünkü banyonun tamamen ıslak zeminden oluşmasından dolayı duvarlar ve zemin tamamen kireç ve boya atığı ile kaplı.

Klozet ve banyo mobilyaları oldukça aşırı kirlenmiştir. Eğer inşaat sonrası banyo temizliği hakkında herhangi bir bilgi ve tecrübeniz bulunmuyorsa sizin için çok zahmetlidir. Biz sizin için kısa zamanda tertemiz yaparız.

Zemin Temizliği

İnşaat bitiminden sonra zemin temizliği oldukça kirlenmiştir. Boya atıkları tozlar yapışkanlar bunların çıkarılması ve yerlerin parlatılması evinize daha güzel bir görünüm kazandırır.

Islak zemin temizliğinde kazıma ve silme yöntemi ile tüm boyalar çıkar.

Cam Temizliği

Cam temizliği göründüğü gibi kolay bir iş değil. İnşaat sonrası cam temizliği başlı başına bir sorun.

Boya ve yapışkanlardan etiketlerden kurtulmak için kimyasallar ve Pimapen bant sökücüler kullanılması ayrıca camların kazınması gerek var.

Cam temizleme için özel olarak üretilmiş her türlü ekipmana Marin temizlik şirketi sahip.

Not: Kuru yanmış Pimapen bantların temizliği fiyatlara dahil değil. Ayrıca ücret var. Güneşten etki almayan kurumamış bantlar ücretsiz sökeriz.

İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır ?

Mersin içinde inşaat temizliği yaptırmaya karar verdiğinizde. Temizliğe başlanmadan önce temizleme alanın görülmesi gerek. Bunun için randevu al.

Temizleme alanı görmeden fiyat teklifi vermek zor. İnşaat sonrası temizlik fiyatı üzerinde anlaşma sağlandığında gün belirle.

Ekip gelir tüm alanları dip köşe bucak cam, dolap, duvar ve ıslak ve kuru ahşap zeminler temiz olur.

Temizlik bitince evi kontrol edersiniz varsa eksik bölgeler tamamlanır size teslim ederiz.

Mersin için İnşaat sonrası temizlik fiyatları

İnşaat sonu temizlik fiyatları çok değişken. Temizleme alanın büyüklüğü oda sayısı, cam sayısı ve dolap sayısı fiyat .

Mersin’de inşaat sonrası temizlik için en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca garantili işçiliğimiz ile diğer inşaat temizlik şirketler den farkımız çok fazladır.

Diğer Hizmetlerimiz Koltuk Yıkama

Ara