Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama ve Temizliği, Koltuk çekyat ve kanepenin günlük kullanımı çok fazla olduğu için kirlenmesi normaldir. Mersin‘de koltuk yıkamacı olarak tüm lekeleri yüzde 99’unu çıkartıyoruz.

Marin Hemen Ara

koltuk yıkama

Söz verdiğimiz randevu günü ve saatinde geliriz. Koltuk 4 aşamada temiz görünür. Bunlar ilaçlama ıslatma, fırçalama, durulama ve su çekme.

Koltuk Nasıl Temizlenir ?

Koltuk Yıkama ve Temizliği koltuğun yapısına uygun olarak işler.
Bazı durumlarda koltuğun arka tarafına su deymez.

Bunun sebebi koltukların arka tarafları işçiliği iyi olmamakla birlikte ahşap kesimin daha fazla yüzeyde olmasıdır. Koltuklar ilk etapta şampuanlı ve leke çıkarıcı su ile aşırı derecede olmamak şartı ile ıslatma olur.

Daha sonra gerekiyorsa fırçalama yapılır. Fırçalama işlemi bazı uygun olmayan takımlara yapılmaz.

Sonraki aşamada koltuk vakumlama yapılırken makine aynı zamanda durulama suyunu püskürterek detaylı su ve kir çekme işlemi sona erer. Koltukta çıkmayan lekeler varsa bu lekeler için ayrıca müdahale uygulanır.

Tüm işlemler bittikten sonra sizin kontrol etmenize müteakip işlem son bulur.

Koltuk Yıkama ve Temizliği Sırasında Takip Edin ?

Biz koltuk yıkama ve temizleme yaparken sizin de işlemin nasıl gerçekleştiğini seyretmeniz bize mutluluk verir.

Koltuktaki Tüm Lekeler Çıkar Mı ?

Biz koltuk temizliği için gereken tüm uygulamaları deneriz fakat yine inatçı ağır lekeler çıkmaz.

Yıkanan Koltuk Kaç Saatte Kurur ?

Koltuklar yaz aylarında yıkamadan sonra kumaşına bağlı olarak 4-5 saat içerisinde kuruması gerçekleşir.

Kış aylarında bu süre 8 ile 12 saat arasında değişmektedir.

Biz güçlü vakumlama sayesinde koltuğun tüm suyunu çekeriz. Koltuk sadece nemli kalır bu da koruma süresini hızlandırır.

Koltukları Fırçalıyor Musunuz ?

Evet birçok koltuk kumaşını fırçalama olanağı var. Fakat bazen kumaşlar fırçalanmadan etkilendiğinden fırçalama yapmayız.

Koltuk Lekeleri Nasıl Çıkar ?

Kanepe ve çekyat lekelerini çıkarmak için birçok yöntem var. Fakat koltuk lekesini çıkarma yöntemleri sadece basit lekeler içindir. Öncelikle sabun köpüğünü deneyin koltuğunuzu ıslatmadan koltuktaki hafif lekeler çıkar.

Ben mi Temizlemeliyim Koltuk Yıkama Şirketi mi ?

Evet basit koltuk lekelerini siz de çıkartabilirsiniz. Ama koltuğunuz basit lekeden artık uzaklaşmış ise bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Koltuk silme koltuğun temizliği için ideal bir yöntem değildir. Siz koltuğu sildikçe kirleri alta itersiniz. Koltuk kuruduktan sonra bu lekeler bu nedenle kusma olayı gerçekleşir.

Evdeki koltuk ve yataklar kirli ve siz temizlemek istiyorsunuz. Öncelikle koltuk ve yatak yıkama makinesine ihtiyacınız olacak bu günün şartlarında 10 bin liradan aşağı Koltuk yıkama makinası yok. Ayrıca lekelerin nasıl çıkacağı hakkında bilgininizde var olması lazım.

En iyisi bir koltuk ve yatak yıkamacı dan yardım almaktır. Bu adımınız sizi yılda bir defa yapılacak koltuk yıkama ve yatak temizliği için alacağınız makine ve temizlik ilaçlarının ücretinden kurtaracak aynı zamanda yorulmadan koltuk, çekyat, yatak, temizliği yapılacak.

Ara