Tadilat Sonrası Temizlik

Evinizi yenilediniz Tadilat Sonrası Temizlik yapılması şart. Tadilat temizliği zor ve sizin yapabileceğiniz bir iş değil.

Marin Hemen Ara

tadilat sonrası temizlik

Mersin’de Tadilat Sonrası Temizlik işinde en iyi hizmeti biz size verebiliriz. MARİN temizlik şirketi olarak yenilenmiş evinizin her detayını temizleriz. Temizlik için tüm kimyasallar ve ekipmanlarımız mevcut.

Mutfak Temizliği

Evinizin inşaatı bittiğinde temizliği en zor olan bölge mutfak temizliğidir. İnşaattan sonra mutfakta birçok temizlenmesi gereken alan var. Örnek olarak dolapların yüzeyleri ve iç kısımları dolap altları ve zemin temizliği gerekmektedir.

Biz Mersin’de MARİN temizlik şirketi olarak Tadilat sonrası mutfak temizliğinde köşe bucak ve tüm dolap iç ve dışlarını en iyi şekilde temizler.

Banyo Temizliği

İnşaat bittikten sonra evinizin banyo temizliği çok fazla yorucu olur. Çünkü banyonun tamamen ıslak zeminden oluşmasından dolayı duvarlar ve zemin tamamen kireç ve boya atığı ile kaplı.

Klozet ve banyo mobilyaları oldukça aşırı kirlenmiştir. Eğer tadilat sonrası banyo temizliği hakkında herhangi bir bilgi ve tecrübeniz bulunmuyorsa sizin için çok zahmetlidir. Biz sizin için kısa zamanda tertemiz yaparız.

Zemin Temizliği

Tadilat bitiminden sonra zemin oldukça pis olur. Boya atıkları tozlar yapışkanlar bunların çıkarılması ve yerlerin parlatılması evinize daha güzel bir görünüm alır.

Islak zemin temizliğinde kazıma ve silme yöntemi ile tüm boyalar çıkar.

Cam Temizliği

Cam temizliği göründüğü gibi kolay bir iş değil. Yenileme sonrası cam temizliği başlı başına bir sorun.

Boya ve yapışkanlardan etiketlerden kurtulmak için kimyasallar ve Pimapen bant sökücüler ayrıca camların kazınma lazım.

Cam temizleme için özel olarak üretilen her türlü ekipmana MARİN temizlik şirketi sahip.

Not: Kurumuş yanmış Pimapen bantların temizlenmesi fiyatlara dahil değil. Güneşten etkilenen kurumamış bantlar ücretsiz çıkar.

Tadilat sonrası temizlik nasıl yapılır ?

Mersin içinde tadilat temizliği yaptırmaya karar verdiğinizde. Temizliğe başlanmadan önce temizleme alanın görülmesi gerek. Bunun için randevu al.

Temizleme alanı görmeden fiyat teklifi vermek zor. İnşaat sonrası temizlik fiyatı üzerinde anlaşma sağlandığında gün belirler.

Ekip gelir tüm alanları dip köşe bucak cam, dolap, duvar ve ıslak ve kuru ahşap zeminler temiz olur.

Temizlik bitince evi kontrol edersiniz varsa eksik bölgeler tamamlanır size teslim ederiz.

Mersin için Tadilat sonrası temizlik fiyatları

İnşaat sonu temizlik fiyatları çok değişkendir. Temizleme alanın büyüklüğü oda sayısı, cam sayısı ve dolap sayısı fiyat .

Mersin’de inşaat sonrası temizlik için en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca garantili işçiliğimiz ile diğer inşaat temizlik şirketler den farkımız çok fazla.

Ara